Σερβιτόρος – Τμήμα Μπουφέ – ΚΕΡΚΥΡΑ – hs054

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Post Date: April 21, 2018
Job Description

Σερβιτόρος (Service) – Τμήμα Μπουφέ – Ξενοδοχείο – Άγιος Στέφανος (Κέρκυρα)

Ζητείται για εργασία σεζόν υπάλληλος για service, σερβιτόρος, στο τμήμα του μπουφέ για πλήρη απασχόληση από ξενοδοχείο στον Άγιο Στέφανο της Κέρκυρας την καλοκαιρινή περίοδο 2018.

service

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Προετοιμασία του μπουφέ κατά την βάρδια
  • Έγκαιρη τροφοδοσία του μπουφέ με φαγητά και καφέ / χυμούς
  • Ανατροφοδότηση του μπουφέ κατά τη διάρκεια του service
  • Μεταφορά των υπολοίπων στην κουζίνα
  • Εξυπηρέτηση στο πόστο του bar κατά την απογευματινή βάρδια.

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Υπευθυνότητα και εντιμότητα
  • Ευγένεια
  • Κοινωνική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Επικοινωνία

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ATHINA HOTEL