Καμαριέρες – ΑΝΤΊΠΑΡΟΣ – hc014

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Καμαριέρες – Αντίπαρος

Ζητείται για εργασία σεζόν Καμαριέρες για τη θερινή σεζόν 2018, από Απρίλιο με Οκτώβριο, πλήρες ωράριο.

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

•Τακτοποίηση και καθαρισμός των δωματίων και τωνκοινόχρηστων χώρων

•Καθαρισμός και απολύμανση των τουαλετών

•Αλλαγή των λευκών ειδών στα δωμάτια

•Εφοδιασμός των δωματίων με τα απαραίτητα αναλώσιμα

•Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

•Ενημέρωση του υπευθύνου του ξενοδοχείου για τυχόν ζημιέςή ελλείψεις

Προσόντα – Δεξιότητες:

•Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

•Υπευθυνότητα και εντιμότητα

•Ευγένεια

•Κοινωνική και ευχάριστη προσωπικότητα

•Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Επικοινωνία:

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

TAVERNA PANTELIS