Σερβιτόρα Ξενοδοχείου – ΠΑΞΟΙ – fs004

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Σερβιτόρα Ξενοδοχείου – Παξοί

Ζητείται για εργασία σεζόν Σερβιτόρα από ξενοδοχείο στους Παξούς για τη σεζόν Μάϊος – Οκτώβριος 2018. Απαραίτητη προϋπόθεση η γνώση καλών Αγγλικών. Έξτρα γλώσσες (κατά προτίμηση η Ιταλική) θα εκτιμηθούν. Επιθυμητή η εμπειρία στο σέρβις εστιατορίου. Παρέχονται διαμονή και διατροφή.

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

•Καλωσόρισμα των πελατών και παρουσίαση του Μενού
•Σημείωση παραγγελίας των επισκεπτών
•Ενημέρωση της κουζίνας ή του μπαρ για τις παραγγελίες
•Μεταφορά του δίσκου με τις παραγγελίες στα τραπέζια των πελατών
•Είναι υπεύθυνη για την καθαριότητα, την καλαισθησία και ομοιομορφία του πόστου του πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το πέρας του service
•Είναι υπεύθυνη για το λογαριασμό του πελάτη
•Καλωσορίζει τον πελάτη και τον ενημερώνει για το Menu ημέρας
•Ρωτά τον πελάτη αν έμεινε ευχαριστημένος από το φαγητό και το service

Προσόντα – Δεξιότητες:

•Ευελιξία, προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα
•Υπευθυνότητα και εντιμότητα
•Ευγένεια και συνέπεια
•Είναι ευχάριστη, πρόθυμη, εξυπηρετική και αμερόληπτη προς τους πελάτες
•Είναι φιλική και συνεργάσιμη με τους συναδέλφους Εστιατορίου – Κουζίνας
•Επιθυμητή η εμπειρία στο σέρβις εστιατορίου

Επικοινωνία

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

TORRI E MERLI