Ψήστης – ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ – fg071

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Ψήστης – Σχοινούσα

Ζητείται για εργασία σεζόν ψήστης – τυλιχτής σε ψητοπωλείο στη Σχοινούσα Κυκλάδων για πλήρες ωράριο την καλοκαιρινή περιδόδο του 2018. Απαραίτητη η προϋπηρεσία ενός με δύο ετών σε παρόμοια θέση.
Παρέχεται διαμονή και διατροφή.

ψήστης

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

  • Ανάβει και διατηρεί τη φωτιά σε συγκεκριμένη θερμοκρασία
  • Γνώση τυλίγματος προϊόντων
  • Μεταφέρει τηγάνια, βραστήρες και δίσκους φαγητού προς και από χώρους εργασίας
  • Αποθηκεύει τρόφιμα σε καθορισμένες περιοχές
  • Καθαρίζει χώρους εργασίας, εξοπλισμό και σκεύη, διαχωρίζει και αφαιρεί τα σκουπίδια
  • Τακτοποιεί τα σκεύη

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Προσεκτικότητα και ταχύτητα
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Οργανωτικότητα

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΠΛΑΤΕΙΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ

#kalisezon