Κουζίνα (Τηγάνια) – ΠΑΡΟΣ – ff083

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Κουζίνα (Τηγάνια) – Ουζερί – Πάρος

Ζητείται για εργασία σεζόν άτομο για να χειρίζεται τα τηγάνια από ουζερί – εστιατόριο στην Παροικιά της Πάρου για την καλοκαιρινή περίοδο 2018.
τηγάνια

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

  • Μεταφέρει τηγάνια, βραστήρες και δίσκους φαγητού προς και από χώρους εργασίας
  • Αποθηκεύει τρόφιμα σε καθορισμένες περιοχές
  • Καθαρίζει χώρους εργασίας, εξοπλισμό και σκεύη, διαχωρίζει και αφαιρεί τα σκουπίδια
  • Τακτοποιεί τα σκεύη
  • Αναλαμβάνει την προετοιμασία και το τηγάνισμα συγκεκριμένων φαγητών

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Καλές γνώσεις πάνω στις τροφές και τους συνδυασμούς τους
  • Προσεκτικότητα και ταχύτητα
  • Οργανωτικότητα
  • Καλή συνεργασία με τους συνεργάτες

Επικοινωνία

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

 OUZERI APOSTOLIS

#kalisezon