Αρτοποιός – ΠΑΡΟΣ -fb064

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Αρτοποιός – Αρτοζαχαροπλαστείο – Πάρος

Ζητείται για εργασία σεζόν αρτοποιός ή βοηθός αρτοποιού σε  αρτοζαχαροπλαστείο στην Παροικιά της Πάρου για πλήρες και νυχτερινό ωράριο την καλοκαιρινή περίοδο του 2018.

αρτοποιός

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

  • Βασικές γνώσεις αρτοποιείας
  • Ακριβή και προσεκτική εκτέλεση των συνταγών και των οδηγιών
  • Ανατροφοδότηση του πάγκου με τα προϊόντα
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας με επικοινωνιακές ικανότητες
  • Καλό συγχρονισμό και ικανότητα συνεργασίας
  • Συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Ψυχραιμία και αποτελεσματικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Καλές δεξιότητες διοργάνωσης και διαχείρισης
  • Ικανότητα επίλυσης απρόβλεπτων προβλημάτων

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή να στείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΖΟΥΜΗΣ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ