clc544 – ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ/ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΛΕΥΚΑΔΑ

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ/ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΛΕΥΚΑΔΑ

Ζητείται Καμαριέρα για την θερινή σεζόν 2022, για το ξενοδοχείο Cleopatra Beach Hotel στο Γένι Λευκάδος!

Καθήκοντα:

  • Τακτοποίηση και καθαρισμός των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Αλλαγή των λευκών ειδών στα δωμάτια
  • Εφοδιασμός των δωματίων με τα απαραίτητα αναλώσιμα
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Ενημέρωση του υπευθύνου του ξενοδοχείου για τυχόντα προβλήματα και τυχούσες υλικές ζημιές

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στην ίδια θέση τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Κοινωνική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παρέχονται:

  • Παροχή κατοικίας για άτομα εκτός νησιού
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός & Ασφάλιση (κατόπιν συμφωνίας)

Σημειώνεται πως την έναρξη της εργασίας αποτελεί η 01/05/2022, ενώ η διάρκειά της θα κρατήσει 5 μήνες!

Σημαντικό!: Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cleopatra@cleopatra-beach.gr

FB page: sezon.gr

sezon.gr | trainee.gr

Chambermaid, Καμαριέρα