cex424 ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α’ – ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Μάγειρας Α’ – Ξενοδοχείο – Κεφαλονιά

Ζητείται Μάγειρας Α’ για την καλοκαιρινή σεζόν 2021 από το ξενοδοχείο COSTA ROSSA HOTEL στην Κεφαλονιά

Αρμοδιότητες – Καθήκοντα:

  • Επικοινωνια – Ευελιξια – Ομαδικοτητα
  • Προετοιμασία κουζίνας για χρήση
  • Καθαρισμός εξοπλισμού και φροντίδα της υγιεινής της κουζίνας
  • Σχεδιασμός, συντονισμός και επίβλεψη δραστηριοτήτων
  • Επανέλεγχος και επικοινωνία εργασιών
  • Ετοιμάζει, μαγειρεύει και παρουσιάζει τα πιάτα
  • Έλεγχος μενού

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Πτυχίο σχολής Μαγειρικής
  • Γνώση αγγικών
  • Προϋπηρεσία κατά προτίμηση σε εστιατόριο / ξενοδοχείου τουλάχιστον 2 χρόνι
  • Φαντασία, επιδεξιότητα, καλαισθησία
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες, για να διευθύνει το τμήμα του αποτελεσματικά
  • Γνώσεις υγιηνής και ασφάλειας

Προσφέρονται:

  • Διαμονή
  • Διατροφή

sezon.gr | εργασία σεζόν

CHEF, SOUS CHEF, ΜΑΓΕΙΡΑΣ, ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΑ, ΚΟΥΖΙΝΑ, ΜΠΟΥΦΕ, SERVICE