Σερβιτόρος /Σερβιτόρα – ΖΑΓΟΡΙ – bs021

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

Σερβιτόρος/Σερβιτόρα – Ζαγόρι

Ζητείται Σερβιτόρος /Σερβιτόρα για πλήρη απασχόληση σε ξενοδοχείο στο Ζαγόρι.

Αρμοδιότητες -Καθήκοντα:

•Καλωσόρισμα των πελατώνκαι παρουσίαση του Μενού

•Σημείωση παραγγελίας τωνεπισκεπτών

•Ενημέρωση της κουζίνας ήτου μπαρ για τις παραγγελίες

•Μεταφορά του δίσκου μετις παραγγελίες στα τραπέζια των πελατών

•Υπεύθυνος/η για τηνκαθαριότητα, την καλαισθησία και ομοιομορφία του πόστου του πριν, κατά τηδιάρκεια και μετά το πέρας του service

•Υπεύθυνος/η για τολογαριασμό του πελάτη

•Καλωσορίζει τον πελάτηκαι τον ενημερώνει για το Menu ημέρας

•Ρωτά τον πελάτη ανέμεινε ευχαριστημένος από το φαγητό και το service

Προσόντα –Δεξιότητες :

•Ευελιξία,προσαρμοστικότητα και ομαδικό πνεύμα

•Υπευθυνότητα καιεντιμότητα

•Επιθυμητή η εμπειρία στοσέρβις εστιατορίου

•Ευγένεια και συνέπεια

•Απαραίτητη η γνώσηαγγλικών

•Είναι ευχάριστος/η,πρόθυμος/η, εξυπηρετικός/η και αμερόληπτος/η προς τους πελάτες

•Είναι φιλικός/ή καισυνεργάσιμος/η με τους συναδέλφους Εστιατορίου – Κουζίνας

Επικοινωνία

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση μπορείτε νασυμπληρώσετε την φόρμα επικοινωνίας που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας ή ναστείλετε το βιογραφικό σας απευθείας στον υπεύθυνο της επιχείρησης χρησιμοποιώντας τα στοιχεία που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ARKTOUROS HOTEL