bma545 – BARMAN/BARISTA – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΠΑΡΟΣ

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Job Description

BARMAN/BARISTA – ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ – ΠΑΡΟΣ

Ζητούνται Barman/Barista για την θερινή σεζόν 2022, από το ξενοδοχείο Parosland στην Πάρο!

Καθήκοντα:

  • Ευθύνη για τους πάγκους εργασίας, τα προϊόντα και τον εξοπλισμό
  • Παρασκευή ροφημάτων και καφέ καθώς και προετοιμασία αλκοολούχων ποτών, Cocktail
  • Αλληλεπίδραση με πελάτες και λήψη παραγγελιών
  • Αξιολόγηση των αναγκών και των προτιμήσεων των πελατών
  • Παραλαβή και οργάνωση των προμηθειών
  • Καθαριότητα του χώρου

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώστη Αγγλικής και Γαλλικής γλώσσας
  • Eυχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού

Παρέχονται:

  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικός μισθός & Ασφάλιση

FB page: sezon.gr

sezon.gr | trainee.gr

BARMAN, BARWOMAN, BARISTA, ΜΠΟΥΦΕ